HAKKIMIZDA

Bil-San Bilgisayar Hizmetleri 1993 yılında Denizli'de Yazılım, donanım ve eğitim konularında faaliyetlerine başlamıştır. 2005 yılından itibaren tüm çalışmalarını yazılım ve otomasyon konularında yoğunlaştıran firmamız, ticari hayatına Bil-San Yazılım Sistemleri Bilgi Teknolojileri Ürünleri Ltd. Şti. olarak devam etmektedir. Yazılım sektörüne, tamamı kendi yazılımlarımız olan 17+ farklı paket program ve onlarca özel çözümlerle hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye çapında, 500'den fazla müşteriye ve 3000 kullanıcıya, paket ve özel çözümlerle müşteri memnuniyetini sürekli üst seviyede tutarak başarılar elde etmiştir.



Vizyonumuz

Yazılım teknolojilerinin işletme yapısına ve iş süreçlerine getireceği faydalar hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek ve bu faydaları yaratacak yazılım ve donanım projelerinin hayata geçirilmesi için müşterilerimize uygun her türlü hizmeti sunmak.



Misyonumuz

Özel yazılım geliştirme konusunda,Teknolojiyi müşterilerimizin lehine dönüştüren hizmetlerimizle,Hız ve Güven kavramlarını en iyi şekilde yansıtarak kendi alanımızda sektörün lider kuruluşu olmak.



Kadromuz


Yazılım Grubu

Ad-Soyad

Telefon

E-Mail

Caner ÖZBAY (532) 404 77 55 caner@bil-san.com.tr
Aytaç ARAL (533) 745 17 66 aytac@bil-san.com.tr
İbrahim KARADAYI (533) 720 25 83 ibrahim@bil-san.com.tr
Cüneyt ÜNSÜZ (507) 510 25 11 cuneyt@bil-san.com.tr
Bilal KABAK (554) 350 48 91 bilal@bil-san.com.tr
Emin DOĞAN (545) 683 23 86 emin@bil-san.com.tr
Çağlar KAVAL (552) 290 39 18 caglar@bil-san.com.tr
Anıl EMREGİL (532) 331 26 22 anil@bil-san.com.tr
     



İzmir Bölge

Ad-Soyad

Telefon

E-Mail

Özgür AYBAR (533) 472 81 47 ozgur@bil-san.com.tr
Ali ÖZDEMİR (533) 242 04 15 ali@bil-san.com.tr
     

İstanbul Bölge

Ad-Soyad

Telefon

E-Mail

Sıla EROL (543) 351 35 77 sila@bil-san.com.tr
     

Muhasebe

Ad-Soyad

Telefon

E-Mail

Emel ORTAN (258) 215 50 06 emel@bil-san.com.tr
Mert SERİN (554) 594 82 59 mert@bil-san.com.tr
 

HAKKIMIZDA

Bil-San Bilgisayar Hizmetleri 1993 yılında Denizli'de Yazılım, donanım ve eğitim konularında faaliyetlerine başlamıştır. 2005 yılından itibaren tüm çalışmalarını yazılım ve otomasyon konularında yoğunlaştıran firmamız, ticari hayatına Bil-San Yazılım Sistemleri Bilgi Teknolojileri Ürünleri Ltd. Şti. olarak devam etmektedir...

Devamı